eROBOCZE SHOW w Turku za nami. Była to już piąta edycja wielkiej imprezy maszynowej. Przybyło mnóstwo zwiedzających, nie tylko z Polski.

Organizatorem imprezy było wydawnictwo Lasmedia, właściciel portalu internetowego eROBOCZE.pl, a współorganizatorem Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”. Impreza w Turku odbyła się pod patronatem Burmistrza Miasta Turek Romualda Antosika, partnerem wydarzenia było Miasto Turek. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował portal eROBOCZE.pl

Do testowania maszyn zgłosiło się wielu profesjonalnych operatorów, którzy przyjechali z całego kraju, a nawet zza granicy! Jeśli ktoś chciał przetestować wszystkie udostępnione maszyny, to musiał się bardzo sprężać.

Burmistrz Turka otworzył imprezę i wręczał puchary zwycięzcom Polskiej Ligii Operatorów. Otrzymali oni także z rąk organizatorów medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane i wręczone przez sponsorów. Głównymi sponsorami PLO były firmy: EWPA (Case Construction), Liugong, W.Shaefer (Takeuchi). Oprócz tego nagrody ufundowały: Milwaukee, Oleje Klimowicz (Neste Lubricants), PKO Leasing, Tree Polska.

Rozegrane zostały także trzy osobne konkursy: Mistrzowski Chwyt (na maszynie przeładunkowej Sennebogen, udostępnionej przez firmę BAX-Maszyny), Polskie Wyzwanie (na koparce Liugong, udostępnionej przez firmę Liugong Dressta Machinery) oraz Szybko i Sprawnie (konkurs ufundowany przez firmę Centromasz).

Przez cały dzień odwiedzający mogli przyglądać się pokazom maszyn zorganizowanym przez takie firmy jak: Asco (Bobcat), Atlas – Poland (Sany), Bergerat Monnyeur (Cat), Broker Serwis (Hydrema, Venieri), DT-Automatyzacja, Grausch&Grausch, Interhandler (JCB), Komatsu, Kubota, Liugong Dressta Machinery, Mbcrusher, Mecalac, Serafin (Avant), Sitech, W. Shaefer (Takeuchi), Yanmar. Uczestnicy mogli również wysłuchać prelekcji: Inret Consulting (jak podjąć pracę operatora w Anglii), PZL Sędziszów (jak dobrać filtr do maszyny, jak rozpoznać filtr, który jest nowy, a który np. zawilgotniały), Vegas OTR (jak naprawiać uszkodzone opony, kiedy się to opłaca), oraz wysłuchać porad prawnika – mec. Łukasza Bąka o tym, jak wziąć dobry leasing na maszynę.

Również dzieci mogły także znaleźć coś dla siebie w specjalnej strefie z animatorką na stoisku organizatora.

Nad bezpieczeństwem odwiedzających czuwał wykwalifikowany ratownik medyczny oraz wynajęta agencja ochrony.
 
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział i zapraszają na kolejną edycję eROBOCZE SHOW, która odbędzie się w maju 2019 r., na terenie Śląska.

 

Źródło: mat. Organizatora

Fot. Organizator


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij