Weź udział w Jesiennym Grillowaniu na Kopalni Szymiszów - 26 września, w godz. 12:00-18:00 - połączonym z pokazem nowo otwartego zakładu przeróbczego wapienia!

Pobierz: Zaproszenie

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wielkim grillowaniu, które odbędzie się 26.09.2018 w godzinach 12:00 – 18:00, na terenie Kopalni Szymiszów, połączonym z pokazem nowo otwartego zakładu przeróbczego wapienia.


Podczas zwiedzania instalacji będzie można zapoznać się najnowocześniejszymi rozwiązaniami z dziedziny przeróbki i uszlachetnienia kruszyw – w tym kruszyw płukanych w systemie zamkniętego obiegu wody oraz wystawą maszyn do transportu urobku oraz maszyn drogowych. Zapraszamy również do odwiedzenia stoisk firmowych przygotowanych przez organizatorów.

Do zobaczenia w Szymiszowie!

Więcej informacji w ZAPROSZENIU


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij