Tylko najlepszy jest wystarczająco dobry …. w trudnych warunkach.

Automatyczny system smarowania TWIN dzięki swojej niezawodności zyskał miano najlepszego na świecie systemu w swojej klasie. Idealny dla instalacji z wieloma punktami smarnymi lub znaczącymi odległościami między nimi. Doskonały w ekstremalnie niskiej lub wysokiej temperaturze. Niezawodny dosłownie w każdych warunkach.

Wprowadzając nową generację dwuliniowego systemu Twin 3.1 Groeneveld Lubrication Solutions podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Nowy system Twin został precyzyjnie dopracowany na wielu płaszczyznach, dzięki czemu stał się jeszcze bardziej doskonałym rozwiązaniem przystosowanym do pracy przy dużych obciążeniach. Ulepszony Twin idealnie odpowiada potrzebom w zakresie smarowania maszyn, pojazdów i urządzeń użytkowanych w przemyśle wydobywczym, budowlanym, infrastrukturalnym czy w transporcie ciężkim.

Najważniejsze usprawnienia wprowadzono w zbiorniku pompy. Nowej generacji Twin ma owalny zbiornik na smar o bardziej kompaktowych wymiarach. Dzięki udoskonaleniom zyskał jeszcze większą pojemność, a sam przepływ smaru wewnątrz pompy jest o wiele sprawniejszy. Twin jest również łatwiejszy do napełnienia. Dzięki bardziej solidnej i odpornej na uszkodzenia konstrukcji jego zdolność radzenia sobie z ekstremalnymi warunkami jest jeszcze większa. Rozwiązanie jest dostępne ze zbiornikami o pojemności 3, 4, 6 i 8 litrów.

Wyjątkowe cechy produktu sprawiają, że jest to generalnie najlepsze smarujące rozwiązanie dla dużych maszyn i pojazdów. System pracuje pod względnie niskim ciśnieniem, co oznacza, że zachowana jest struktura i jakość smaru. Ponadto dwuliniowy Twin oraz dozowniki (patent) gwarantują, że wszystkie punkty smarne zawsze są optymalnie nasmarowane. Ma to miejsce również w przypadku bardzo niskich lub bardzo wysokich temperatur, a także dużych odległości między pompą, a punktem smarnym. Precyzja smarowania jest ponadto możliwa dzięki dokładnemu dozowaniu, jak i odpowiednim interwałom smarowania. Dodatkowo, system Twin można łatwo rozbudować o kolejne elementy. To sprawia, że Twin idealnie nadaje się do większych maszyn, takich jak duże ładowarki kołowe i wozidła, spreadery czy ciężkie naczepy.
   
Więcej informacji na temat produktów znajdą Państwo na stronie www.groeneveld-group.com lub dzwoniąc do Groeneveld Polska +61 872 62 07.
   


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij