3 marca 2018 r. na stoku Słotwiny Arena w Krynicy--Zdroju już po raz trzeci odbyły się zawody narciarskie braci górniczej – coroczna zimowa rywalizacja ciesząca się coraz większym zainteresowaniem branży.

Podobnie jak w roku poprzednim, tak i w tym rozegrano zawody w slalomie gigancie z podziałem na narciarstwo zjazdowe kobiet i mężczyzn. Kobiety startowały w dwóch grupach: open oraz żona górnika, z kolei mężczyźni startowali w czterech grupach rocznikowych: I – do 1950 r., II – 1951-1965, III – 1966-1980, IV – 1981-1999.

Dodatkowo zorganizowano także zawody snowboardowe. Zawodnikom towarzyszyli wierni kibice, którzy
podgrzewali atmosferę i wspierali uczestników, dopingując ich ze strefy kibica. Wyniki zawodów prezentujemy w tabelach poniżej.

Podsumowaniem dnia pełnego emocji było wieczorne spotkanie w Willi Kasztelanka, gdzie ogłoszono zwycięzców oraz wręczono nagrody. Był to moment, w którym wszyscy mogli uzupełnić kalorie oraz świętować swoje sukcesy
w gronie przyjaciół podczas zabawy tanecznej.

Sponsorami oraz partnerami eventu były firmy: Powers Maszyny, Budkrusz, Nitroerg, FerroCarbo, Maxam Polska, Geotronics, Magna Tyres Group, Słotwiny Arena, Volvo, KSS Wisła, PPH Dolomit, COIG, ExploCompleks, KOSD
Niemodlin, Epiroc, Frutiger, Labotest, Willa Kasztelanka i Snow Experience Center. Magazyn „Kruszywa” ponownie był patronem medialnym imprezy.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję zawodów – do zobaczenia za rok!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij