14 kwietnia w godzinach 9:00-16:30 w Sosnowcu odbędzie się czwarta edycja jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, w którym wezmą udział użytkownicy maszyn roboczych, a także najwięksi przedstawiciele i specjaliści od sprzętu branży budowlanej w Polsce.

W ramach eROBOCZE SHOW odbędą się również widowiskowe zawody Polskiej Ligi Operatorów, będących rozszerzoną kontynuacją dawnych zawodów Big Bau Masters. Zmagania te będą rozpoczynały rywalizację o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych w całym 2018 roku!

W programie eROBOCZE SHOW:

WIELKI TEST MASZYN – zobacz i zasiądź za sterami interesujących Cię maszyn i sprzętu podczas pracy, na największej dotychczas liczbie pól testowych! Testuj sprzęt od małych narzędzi i ładowarek, przez koparki, do spycharek, które będą nowością na najbliższym eROBOCZE SHOW!

POLSKA LIGA OPERATORÓW – pierwsze z rocznego cyklu zmagania o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych 2018 z udziałem zawodników z całej Polski! Konkurs ten skierowany jest dla profesjonalnych operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek, znany dawniej jako Big Bau Masters;

Konkursy POLSKIEJ LIGI OPERATORÓW to imprezy, które mają na celu propagowanie bezpiecznej pracy ciężkimi maszynami i sprzętem oraz uzmysłowienie, jak ważne w pracy jest przestrzeganie zasad BHP.

Startujący to profesjonalni operatorzy, którzy muszą wykazać się dużą zręczno-ścią w konkurencjach, o przebiegu których dowiadują się tuż przed samymi zawo-dami. Dlatego najważniejszym warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie waż-nych uprawnień do obsługi koparki i/lub ładowarki.

Za złamanie zasad BHP zawodnicy otrzymują punkty karne.

NOWOŚCI – polskie premiery wystawowe znanych i wiodących producentów maszyn roboczych. Ujrzysz sprzęt, który w Polsce będzie zaprezentowany po raz pierwszy!

PRZEGLĄD CAŁEGO RYNKU – maszyny i różnego rodzaju urządzenia robocze w jednym miejscu! Od małych narzędzi oraz niezbędnego osprzętu, po najwię-ksze maszyny robocze do najcięższych zadań!

DYNAMICZNE POKAZY MASZYN – pokazy na placach pokazowych, wraz z bezpośrednim komentarzem specjali-stów, którzy o maszynach wiedzą niemal wszystko!

WYSTAWA SPRZĘTU ROBOCZEGO – czyli stoiska dystrybutorów wiodących marek ze specjalnymi ofertami dla odwiedzających nas gości!

PRELEKCJE i SPOTKANIA BRANŻOWE – dyskusje i spotkania użytkowników maszyn roboczych, od operatorów, serwisantów i sprzedawców, aż po właścicieli wielkich firm!

STREFA SERWISOWA – potrzebujesz części zamiennych? A może szukasz podpowiedzi i porad jak rozwiązać techniczny problem? U nas znajdziesz je na pewno!

KONKURS „MISTRZOWSKI CHWYT” – konkurs zorganizowany wspólnie przez organizatorów eROBOCZE SHOW oraz firmę Bax Baumaschinen, dostawcę m.in. maszyn marki Sennebogen. Zasiądź za sterami dużej maszyny przeładunkowej i wygraj cenne nagrody! Konkurs dla profesjonalistów o mocnych nerwach i o dużym skupieniu. Emocje gwarantowane!

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO – atrakcje tj.: catering, strefa dzieci, konkursy dla publiczności i mnóstwo dobrej zabawy dla całych rodzin!

eROBOCZE SHOW – to nie tylko maszyny i ich testy. Największą wartością imprezy są ludzie, którzy tworzą wspaniałą atmosferę profesjonalnego spotkania dla całej branży.

Mogą oni zapoznać się z dużą ilością sprzętu w warunkach polowych na specjalnie przygotowanych poligonach testowych, a obecność najlepszych operatorów maszyn roboczych w Polsce pozwala na uzyskanie obiektywnej i trafnej opinii pomagającej w wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu roboczego.

 

Wstęp na eROBOCZE SHOW jest zawsze darmowy!

 Koniecznie bądźcie z nami!

Więcej informacji na portalu eROBOCZE.pl

Do pobrania: regulamin imprezy

  

DOJAZD na eROBOCZE SHOW:

14 kwietnia (sobota), godz. 9:00 – 16:30

Aleja Ignacego Paderewskiego, 41-219 Sosnowiec (w bliskim sąsiedztwie ogrodów ROD „Zagórze”)

GPS: 50°16'59.9"N 19°11'37.2"E

Google maps: 50.283306, 19.193667

 

 Sprawy organizacyjne, informacje:

Jarosław Harhura, kom.: +48 609 764 779

 

Reklama, stoiska, wystawy:

Zbigniew Migda, kom.: +48 661 533 241

 

  Źródło: informacja prasowa organizatorów


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij