Konsorcjum EIT Raw Materials (RM), powstało w 2016 roku z inicjatywy Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT) i finansowane jest przez Komisję Europejską.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii, który powstał w 2008 roku, jako swoje główne zadanie przyjął wspieranie innowacyjności i przedsiębiorczości w Europie. Celem głównym przyświecającym działalności EIT jest podniesienie konkurencyjności Europy na rynkach światowych w wybranych obszarach funkcjonowania społeczeństwa, co ma sprzyjać rozwijaniu rynku pracy i poprawie warunków życia społeczności.

Artykuł został opublikowany w wydaniu 1/2018, str. 14-16.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij