Rewolucyjne podejście do procesów przemysłowych, cyfryzacji oraz automatyzacji fabryki, nowoczesne technologie dla branży materiałów sypkich – to zaprezentowano 18-19.10.2017 r. w EXPO Kraków podczas 9. Międzynarodowych Targów SyMas/ Maintenance.

Tegoroczna edycja wydarzenia zgromadziła ponad 190 wystawców z 12 krajów Europy, których w ciągu 2 dni odwiedziło ponad 2600 odwiedzających. Został również pobity kolejny rekord zajętej przez wystawców powierzchni wystawienniczej – targi po raz pierwszy były organizowane w obu halach EXPO Kraków.

Podczas tegorocznej edycji Targów zaprezentowano wiele nowych technologii, które usprawniają m.in. procesy  magazynowania i transportu materiałów sypkich, poprawiają bezpieczeństwo w strefach zagrożonych wybuchem pyłów oraz poprawiają komfort pracy służb utrzymania ruchu. Targi SyMas i Maintenance –  największe tego typu targi przemysłowe w Europie Środkowej – rozrastają się z roku na rok: ofertę prezentuje coraz więcej fi rm, co z kolei przekłada się na jeszcze większe zainteresowanie wśród odwiedzających. Potwierdzają to w swoich opiniach wystawcy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tegorocznych Targach SyMas/Maintenance, zarówno ze względu na ich organizację, jak i możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami – chwaliła Targi Ewa Król z Instytutu Doskonalenia Produkcji.

Już dziś serdecznie zapraszamy na przyszłoroczne Targi SyMas i Maintenance, które odbędą się 10-11 października 2018 r., oczywiście w EXPO Kraków.

Źródło: informacja prasowa


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij