Na początku marca 2017 roku firma Weir Minerals Poland rozpoczęła realizację budowy kompletnego zakładu produkcji kruszyw w Chełmie Górnym na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Inwestorem budowy była Firma UTB Baranowski, dla której najważniejsze były rozwiązania techniczne, ograniczające koszty eksploatacji oraz na maszyny i wyposażenie o wysokiej wytrzymałości.

Projekt zrealizowany został na terenie dawnego zakładu produkcji kruszyw Lafarge, w którym stosowano inną technologię przerabiania kruszywa, przez co część frakcji 2/8mm traktowana była jako odpad a obecnie dla firmy UTB Baranowski jest wartościowym produktem.

Budowa tego nowoczesnego zakładu przeróbki kruszyw w miejscu starej instalacji zajęło zaledwie 3 miesiące.
 

Źródło: e-weirminerals.pl

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij