Dziś, 8 stycznia, ma zostać podpisana umowa na projekt i budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku II węzeł Szczepanowice–węzeł Widoma, jak poinformowała GDDKiA Oddział Kraków.

Przetarg na realizację tego zadania wygrała firma Mota-Engil Central Europe.

Nowy odcinek S7 będzie miał 14 km długości. Na wykonanie prac projektowych, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie oraz roboty budowlane wykonawca będzie miał 34 miesiące od dnia podpisania umowy (z wyłączeniem okresu zimowego: od 15 grudnia do 15 marca w przypadku prac budowlanych).

W efekcie wybudowany zostanie odcinek dwujezdniowej drogi z pasem dzielącym ziemnym i pasami awaryjnymi oraz m.in. węzły drogowe łączące S7 z istniejącym układem komunikacyjnym. Powstać mają też elementy odwodnienia drogi i obiektów towarzyszących, drogi dojazdowe czy urządzenia bezpieczeństwa ruchu.

Źródło: GDDKiA Oddział Kraków

 

 

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij