Pod koniec roku udostępniony został 15-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S8. Dzięki oddaniu do użytku fragmentu Mężenin–Jeżewo przejezdna jest już cała część tej DK w woj. podlaskim.

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że na wspomnianej trasie wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu, ponieważ na odcinku nadal trwają prace wykończeniowe. Ograniczenie prędkości do 100 km/godz. oraz niewielkie utrudnienia w ruchu w związku z wykonywanymi robotami potrwają jeszcze kilka tygodni. Aktualnie gotowe są już obie jezdnie w ciągu głównym, oznakowanie, bariery, a także ekrany i przejścia dla zwierząt.

Wart ponad 471 mln zł odcinek DK połączył otwarte już fragmenty S8: od granicy województwa do Mężenina oraz od Jeżewa do Białegostoku.

Źródło: GDDKiA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij