Dzisiaj (6 grudnia) zostanie oddany do użytku odcinek drogi ekspresowej S7 Rychnowo - Olsztynek. Kierowcy będą mieć do dyspozycji trasę o długości prawie 11 km.

 

Kontrakt na budowę został podpisany w kwietniu 2015r. Wartość zlecenia sięgała 388,52 mln zł brutto. Inwestycja polegała na budowie odcinka dwujezdniowej drogi ekspresowej S7 wraz z budową dróg serwisowych, remontem wybranych dróg lokalnych, budową obiektów inżynierskich oraz obiektów ochrony środowiska.
Wcześniej, 11 sierpnia 2017 r., zostały oddane do użytku sąsiedni odcinek S7 Ostróda Południe - Rychnowo o długości ponad 9 km. Jego wykonawcą był również Strabag Infrastruktura Południe, który zrealizował prace za 299,2 mln zł brutto.
 
Źródło: http://budownictwo.wnp.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij