Dnia 28 września 2017r. nastąpiło uroczyste otwarcie nowego Centrum Serwisowo-Logistycznego Weir Minerals w Polsce. Nowa inwestycja mieści się w Lesznie k/Poznania.

1600 m2 powierzchni wewnętrznej, 3000 m2 części zewnętrznej przeznaczonej na magazynowanie urządzeń TRIO® oraz 400 m2 powierzchni biurowej - to zaplecze, którym dysponuje firma Weir Minerals Poland. To właśnie w Lesznie maszyny oraz urządzenia wykorzystywane przy przeróbce kruszyw są modyfikowane i przygotowywane na potrzeby instalacji w całej Europie, Afryce Północnej o Rosji.

Produkty marki TRIO® pojawiły się w ofercie firmy w 2014 roku. Dominuje asortyment urządzeń do przeróbki kruszyw na sucho i na mokro - kruszarki, płuczki, przesiewacze. Dzięki tej inwestycji firma będzie mogła lepiej sprostać wymaganiom rynkowym.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij