Spotkanie WUG z przedstawicielami ruchu odkrywkowych zakładów górniczych

W dniu 3 lipca 2017 roku, odbyło się spotkanie przedstawicieli kierownictwa i pracowników inspekcyjno-technicznych Urzędu z kierownikami ruchu odkrywkowych zakładów górniczych prowadzących eksploatację złóż metodą odkrywkową w obrębie województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, które miało miejsce w siedzibie OUG w Gdańsku.

Podczas spotkania, poruszono tematy związane z najczęstszymi błędami przy opracowywaniu Planów ruchu odkrywkowych zakładów górniczych w zakresie górniczym, nieprawidłowościami stwierdzonymi podczas kontroli odkrywkowych zakładów górniczych, które zostały przeprowadzone przez pracowników inspekcyjno – technicznych OUG w Gdańsku w zakresie górniczym oraz w zakresie mierniczym.

Podczas spotkania obyło się także szkolenie na temat „Wymagania dla środków ochrony indywidualnej wprowadzanych do użytku w zakładach górniczych. Oznakowanie CE”, które zostało przeprowadzone przez Kierownika Biura Certyfikacji Wyrobów – Przemysława Gałkę, w ramach realizacji porozumienia podpisanego 15 marca 2017 roku, pomiędzy Prezesem WUG, a Prezesem Zarządu PRS S.A.


Źródło: http://www.wug.gov.pl
Fot.: Thinkstock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij