W dniu 22 czerwca 2017 r. w Krakowie, odbyła się ceremonia wręczenia przyznanych przez Komisję Znaku, certyfikatów w I edycji konkursu Solidne Kruszywa – Branżowy Znak Jakości, odbywającego się pod patronatem Polskiego Związku Producentów Kruszyw.

Wyróżniono 9 producentów kruszyw dla których  podstawowymi priorytetami działalności są przede wszystkim: 

  • budowa rynku wartości kruszyw w miejsce rynku ilości,
  • ciągła modernizacja i rozwój techniczno -technologiczny przedsiębiorstw,
  • jakość i powtarzalność oferowanych wyrobów.

Certyfikat Solidne Kruszywa, jest potwierdzeniem warunków zapewnienia najwyższej jakości, zarówno w zakresie produkowanych kruszyw, jak i w innych obszarach działalności Firmy. Uprawnia do posługiwania się zdobytym tytułem i znakiem Solidne Kruszywa, w kontaktach handlowych oraz wszystkich kampaniach promocyjnych i reklamowych, do dnia 30.06.2021,
 
Polski Związek Producentów Kruszyw, jeszcze raz gratuluje wszystkim laureatom konkursu Solidne  Kruszywa, będąc przekonanym, że stworzy to dla nich wartość dodaną.
 
Zarząd Związku, dziękuje wszystkim, którzy w jakiejkolwiek formie przyczynili się do doprowadzenia do oczekiwanego  finału projekt Solidne Kruszywa - Branżowy Znak Jakości –  I Edycja. Tylko wspólnie możemy budować pozycję branży kruszyw w gospodarce Polski.
 
Bardzo ważnym i wartym podkreślenia jest fakt, że inicjatywa ta spotkała się z dużym zainteresowaniem producentów kruszyw, w związku z czym miło nam poinformować, iż z dniem 1 stycznia 2018 roku, Polski Związek Producentów Kruszyw, jako patron konkursu, rozpoczyna nabór wniosków do  II edycji  konkursu  Solidne Kruszywa – Branżowy Znak Jakości. Przyznanie nagród  drugiej edycji, przewidywane jest w maju  2018 r.
 
Wszystkie informacje związane z konkursem Solidne Kruszywa, będą zamieszczane systematycznie na stronie internetowej pod adresem:

https://kruszpol.pl/index.php/inicjatywy/solidne-kruszywa


Z poważaniem
Aleksander Kabziński
Prezes Zarządu


Lista laureatów I edycji konkursu Solidne Kruszywa: 
1.    Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.
2.    EGM S.A.
3.    Cemex Polska Sp. z o.o.
4.    Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A
5.    Kamieniołomy Świętokrzyskie Sp. z o.o.
6.    Kompania Górnicza Sp. z o.o.
7.    Kopalnia Wapienia „Morawica” S.A.
8.    Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu
9.    Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.

Źródło: materiały organizatora

Fot.: materiały organizatora


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij