20 maja na terenie Zakładu Górniczego Kruszyw Pogorzelice 2 k. Lęborka odbyła się prezentacja maszyn budowlanych oraz pojazdów ciężarowych.

Organizatorem spotkania była firma Roboty Ziemne i Usługi Budowlane Edward Skurewicz.

Impreza przyciągnęła do Pogorzelic dużą liczbę osób związanych z branżą kruszyw razem z rodzinami. Spotkanie towarzyskie wraz z pokazem maszyn zorganizowała firma Roboty Ziemne i Usługi Budowlane Edward Skurewicz przy współudziale firm:
Volvo Group Trucks,
Volvo Maszyny Budowlane
Polska Sp. z o.o., Powers Maszyny Sp. z o.o.,
Zasław Producent Przyczep i Naczep,
PUH Auto-Mobil Sp. z o.o., Hiab Polska,
Dekpol S.A., KH-Kiper,
SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. oraz
Renox Sp. z o.o.

Zwiedzający chętnie przystawali przy licznych stoiskach firmowych, na których mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą produktową i usługową, a także porozmawiać z przedstawicielami firm. Stoiska cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, oczywiście ku zadowoleniu wystawców. Nie mniejszą uwagę skupiał dynamiczny pokaz maszyn, który okazał się szczególnie interesujący dla najmłodszych uczestników imprezy oraz osób towarzyszących, niezwiązanych, na co dzień z branżą kruszyw. Najmłodsi równie chętnie brali udział w zorganizowanych konkursach i loteriach. Wydarzenie służyło także integracji środowiska.

Organizatorzy zadbali o ciekawą oprawę muzyczną – uczestnicy imprezy mogli, bowiem zapoznać się z muzyką regionalnego zespołu kaszubskiego. Dodatkową atrakcją był niecodzienny catering – zwiedzający z ochotą smakowali zaserwowaną im pieczoną dziczyznę oraz dobre wino. Kolejna edycja imprezy niewątpliwie była okazją do podtrzymania kontaktów z klientami, nawiązania nowych znajomości i kontaktów biznesowych oraz integracji branży kruszywowej. Magazyn „Kruszywa”, jako jedyny patron medialny wydarzenia, dziękuje organizatorom za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu i już teraz zaprasza na kolejne edycji.

Przygotwała Redakcja Magazynu KRUSZYWA


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij