10. Międzynarodowe Pokazowe Targi Przemysłu Materiałów Budowlanych Steinexpo 2017 odbędą się 30.08-2.09 2017 roku w Hombergu (Nieder-Ofleiden) w Niemczech.

Lokalizacja:
Homberg (Nieder-Ofleiden), Niemcy
Data rozpoczęcia:
30.08.2017
Data zakończenia:
02.09.2017
Strona www:
https://www.ste...

Praktyczność i wysoka wydajność połączona z entuzjazmem organizatorów - to główne założenie tej dynamicznej wystawy.

Czołowi producenci maszyn budowlanych, dostawcy sprzętu do obróbki wstępnej oraz przeróbki mechanicznej, dostawcy dodatków i części do sprzętu oraz usługodawcy zaprezentują Państwu maszyny i urządzenia, innowacje oraz usługi.

Na targach będzie można pojawić się w godzinach od 9.00 do 17.00 od środy do soboty. Koszt biletu wynosi 25 euro, natomiast rezerwując bilet przez internet koszt ten wyniesie 21 euro. Studenci, emeryci oraz osoby niepełnosprawne zapłacą jedynie 8 euro za wstęp.

Organizatorzy wymagają obowiązkowo noszenia kasków podczas targów. Uczestnicy mogą korzystać z własnego kasku lub kupić go za 10 euro.

Oficjalne otwarcie targów odbędzie się w środę 30 sierpnia 2017 roku o godzinie 11.00 w restauracji na ternie wystawy (wstęp jedynie ze specjalnym zaproszeniem).

Główne miejsca do parkowania będą znajdujować się w miejscowości Homberg oraz w jej pobliżu (1 dzień parkowania wynosi 6 euro). Dodatkowo, na miejscu będzie można skorzystać z busów, które będą kursowały pomiędzy wyznaczonymi miejscami do parkowania a głównym wejściem na teren targów.

Organizatorzy targów zapewniają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz (ograniczone)  ubezpieczenie od obrażeń odniesionych przez uczestnika w ramach kupionego bilety wstępu. Dzieci poniżej 14 roku życia obowiązkowo muszą znajdować się pod opieką swoich rodziców, opiekunów lub nauczycieli.

Patronem medialnym Targów jest magazyn KRUSZYWA.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij