8 kwietnia w Dąbrowie Górniczej na Torze Motocross przy u. Zakawie odbędzie się pierwsze w tym roku eROBOCZE SHOW wraz z inauguracyjnym konkursem BIG BAU MASTERS. Odbędzie się również konkurs Mistrzowski Chwyt na maszynach przeładunkowych.

Planowany jest prawdziwy ogrom atrakcji! OIrganizator spodziewa się takich marek jak Sennebogen, Kubota, Takeuchi, Avant, Magni, JCB, CAT, czy DHB... Komatsu zaprezentuje swoje najnowsze modele, Dressta pokaże spycharki, zobaczymy też znaną markę Schaeff, która wraca na rynek! Co więcej, dla chętnych będzie możliwość sprawdzenia maszyn osobiście, na placu manewrowym!

Zapisów na pierwszą z tegorocznych edycji konkursu BIG BAU MASTERS można dokonywać u wojewódzkich koordynatorów Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych.

INFORMACJE O ZAPISACH NA KONKURS BIG BAU MASTERS oraz MISTRZOWSKI CHWYT:

Zapisów można dokonywać przez formularz elektroniczny, a także pod numerem telefonu +48 503 379 990 (Karolina Cyranowska) lub mailem: operatorstowarzyszenie@gmail.com.

Każdy operator chcący wziąć udział w konkurencjach mieć ze sobą książeczkę operatora z uprawnieniami na konkretny rodzaj maszyn!

To dopiero pierwsza z sześciu edycji, z których wszystkie wliczają się do klasyfikacji generalnej. Stawką jest tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych roku 2017 na każdej z trzech kategorii: koparki, koparko-ładowarki oraz ładowarki.

Do klasyfikacji generalnej wlicza się punktacja z każdej edycji BBM, w której bierzecie udział. Zasada jest prosta - za pierwsze miejsce w danej edycji i konkurencji zawodnik otrzymuje 15 punktów. Za niższe miejsca otrzymujemy odpowiednio o jeden punkt mniej (za miejsce 2 - 14 punktów, miejsce 3 - 13 punktów, i tak dalej). Ostateczny wynik w klasyfikacji generalnej pozwoli na wyłonienie mistrza operatorów roku 2017, pod koniec sezonu....

Więcej na stronie oragnizatora: erobocze.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij