Polski Związek Producentów Kruszyw (PZPK) przystępuje do realizacji projektu Solidne Kruszywa, roboczo nazwanego Branżowym Znakiem Jakości.

Projekt w pierwszej edycji realizuje powołana przez Zgromadzenie członków Komisja Znaku. Tworzą ją osoby cieszące się autorytetem w środowisku producentów kruszyw. Obszarem oceny działalności przedsiębiorców będzie nie tylko sama jakość produkcji, co jest oczywiste, ale również powtarzalność wyrobów, budowanie zadowolenia klientów, współpraca ze środowiskiem lokalnym, bezpieczeństwo pracy i inne uznane za ważne obszary codziennej działalności, które dowodzą profesjonalizmu firmy.

Projekt Solidne Kruszywa będzie realizowany na podstawie szczegółowego regulaminu. Przedsiębiorcy sami dokonają opisu poszczególnych obszarów swojej działalności. Dokumentacja ta będzie samooceną i deklaracją każdego z wnioskodawców.

Do 15 lutego 2017 r. wszystkie dokumenty projektu znajdą się na stronie www.kruszpol.pl, w zakładce Solidne Kruszywa – Branżowy Znak Jakości. Jednocześnie do 300 przedsiębiorców zostaną wysłane informacje szczegółowe.

Termin nadsyłania wypełnionych wniosków przez przedsiębiorców upływa 31 marca 2017 r. Wręczenie certyfikatów Solidne Kruszywa odbędzie się w trakcie posiedzenia Zgromadzenia członków PZPK 22 czerwca 2017 r.

Źródło: Polski Związek Producentów Kruszyw


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij