3-5 marca 2017 roku w Krynicy-Zdroju (teren ośrodka sportów Słotwiny Arena) odbędą się Drugie Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Drogie Koleżanki i Koledzy Narciarze i Snowboardziści,

Zachęceni pozytywnym odbiorem narciarskiego eventu, który odbył się w marcu br., Komitet Organizacyjny ma przyjemność poinformować, że w dniach 3–5 marca 2017 odbędą się Drugie Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Zawody wraz z imprezami towarzyszącymi zamierzamy przeprowadzić na terenie ośrodka sportów zimowych Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju

W ramach imprezy rozegrane zostaną zawody w slalomie gigancie indywidualnym oraz zawody w slalomie gigancie równoległym:            
3 marca 2017 (piątek) godz. 10:00 – SG równoległy            
4 marca 2017 (sobota) godz. 9:00 – SG 

Dla poprawy formy planujemy przeprowadzenie dwóch oficjalnych treningów sportowych, w dniach: 11 lutego 2017 (sobota) oraz 18 lutego 2017 (sobota) na terenie Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju. 

W dniach 17-20 listopada 2016 r., dla wszystkich zainteresowanych, organizujemy przedsezonowy  wyjazd treningowy – jazda sportowa pod okiem trenerów narciarstwa, na lodowiec Kitzsteinhorn  w miejscowości Kaprun – Austria. 

O wszystkich szczegółach będziemy Państwa informować na stronie internetowej www.GórnikNaNartach.pl oraz w komunikatach przesyłanych drogą mailową. 

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: info@GórnikNaNartach.pl lub pod numery telefonów:
1. Piotr Kapustianyk – tel. 600 875 158
2. Piotr Gawlikowski – tel. 602 292 650
3. Paulina Przybytek-Suder – tel. 600 499 751 

Zachęcamy Firmy i Instytucje do wsparcia finansowego imprezy o charakterze koleżeńskim, której celem jest szeroko pojęta integracja środowiska branży górniczej oraz promocja aktywnego trybu życia.

Z górniczym pozdrowieniem
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego - Piotr Kapustianyk


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij