21 maja w Pogorzelicach k. Lęborka odbył się dzień otwarty tamtejszej żwirowni. Organizatorem spotkania była firma Roboty Ziemne i Usługi Budowlane Edward Skurewicz.

Spotkanie zorganizowane w Zakładzie Górniczym POGORZELICE II zgromadziło na północy Polski liczną grupę osób związanych z branżą kruszywową wraz z rodzinami. Organizatorem spotkania była firma Roboty Ziemne i Usługi Budowlane Edward Skurewicz przy współudziale firm: Powers Maszyny Sp. z o.o., Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o., Zaslaw Producent Przyczep i Naczep, PUH Auto-Mobil Sp. z o.o. Wejherowo, Man Truck & Bus Polska Sp. z o.o., Hiab Polska, Dekpol S.A. oraz SG Eguipment Leasing Polska Sp. z o.o.

Teren zakładu górniczego został zaadaptowany przez wiele stoisk fi rmowych, na których prezentowano najciekawsze maszyny i produkty z przeznaczeniem dla kopalni odkrywkowych. M.in. firma Powers Maszyny przyjechała z ciekawymi propozycjami dla żwirowni ze stajni Kleeman i Rubble Master. Zainteresowanych maszynami nie brakowało – przedstawiciele firm wystawiających swoje produkty mieli pełne ręce roboty.

W ramach atrakcji zorganizowano dynamiczny pokaz maszyn, który zaciekawił nie tylko branżowców, ale i najmłodszych uczestników imprezy. Dużą popularnością cieszyły się także jazdy testowe samochodami terenowymi marki JEEP po terenie żwirowni – kurzu i śmiechu nie brakowało!

W przerwie między pokazami można było wziąć udział w loteriach i konkursach, a spotkania dopełniły koncert zespołu kaszubskiego oraz wspólna biesiada przy dziczyźnie i dobrym winie.   


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij