Przenośniki taśmowe stanowią nieodłączny element każdego zakładu górniczego. Dzięki swojej konstrukcji znajdują zastosowanie w górnictwie odkrywkowym, jak i podziemnym.

Przenośniki taśmowe są jedną z podstawowych grup urządzeń transportu ciągłego w odkrywkowych zakładach górniczych, które w ostatnim czasie zyskują na znaczeniu zarówno dzięki możliwościom zastosowań technologicznych, jak i w systemach transportowych w celu obniżenia kosztów transportu surowców, dotychczas powszechnie realizowanego z wykorzystaniem maszyn kołowych.

Artykuł został opublikowany w wydaniu 3/2016, str. 44-47


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij