Producent kruszyw kwarcowych, Sandmix dostarczył piasek dla grupy badawczej Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego, która w lipcu br. wyruszy w wyprawę na Spitsbergen w ramach projektu POROCO.

POROCO to projekt badawczy poświęcony ewolucji wybrzeży skalistych w Arktyce i Antarktydzie. W pierwszej wyprawie w ramach projektu, na Spitsbergenie badacze będą wykonywać odwierty w skałach, a następnie umieszczać w szczelinach rury pcv wypełnione piaskiem kwarcowym Sandmix. Celem jest monitoring termiczny wieloletniej zmarzliny rejonu arktycznego.

Sandmix


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij